25 راه برای جذب افراد بیشتر به وب‌سایتتان

در سال 2016 حدود 29.6 میلیون نفر در آمریکا به‌صورت آنلاین محصولات را دیدند، قیمت‌ها را مقایسه کردند و اجناسی خریدند. در قرن بیست و یکم داشتن وب‌سایتی که خدمات یا محصولاتتان را نمایش دهد برای باقی ماندن در رقابت تجاری ضروری است. بنابراین اگر هیچ‌کس از وب‌سایتتان بازدید نکند تا خدمات یا محصولاتتان را ببیند، بااینکه وب‌سایتی نداشته باشید فرقی ندارد.

چگونه ترافیک وب‌سایتتان را افزایش دهید

نگاهی به این 25 راه جذب افراد بیشتر به وب‌سایتتان داشته باشید.

از شبکه‌های اجتماعی برای جذب بازدیدکننده استفاده کنید

از شبکه‌های اجتماعی برای تبلیغ وب‌سایتتان و جذب بازدید کنده استفاده کنید. در شبکه‌های اجتماعی محتوای جالب و گیرا با لینکی به وب‌سایتتان پست کنید تا افراد را تشویق کنید که به وب‌سایتتان سر بزنند.

مطمئن شوید وب‌سایتتان برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی شده است

بهینه‌سازی وب‌سایتتان با استفاده از کلمات کلیدی مناسب و آپدیت کردن منظم آن با محتوای جدید کمک می‌کند که رتبه‌ای بهتر در موتورهای جستجو به دست آورید و ترافیک ارگانیکتان را افزایش می‌دهد.

در سایتتان بلاگ داشته باشید و مرتباً آن را آپدیت کنید

بازدید

داشتن بلاگ در وب‌سایتتان یکی از اثرگذارترین راه‌های ایجاد مشارکت با برندتان و تشویق افراد به بازدید از وب‌سایتتان است. بلاگتان را مرتباً با محتوای آموزنده، سرگرم‌کننده و گیرا آپدیت کنید تا بازدیدکنندگان را به بازگشت به سایتتان تشویق کنید.

از کمپین‌های پرداخت در ازای کلیک استفاده کنید

همان‌طور که نیل پاتل چهره‌ی اثرگذار بازاریابی آنلاین می‌گوید، یکی از راه‌های اصلی برای جذب ترافیک به یک وب‌سایت تجاری، کمپین‌های پرداختی هستند. PPC که در آن انواع گوناگون کلمات کلیدی به مزایده گذاشته می‌شوند، راهی آسان برای تبلیغ وب‌سایتتان به مخاطبانی است که ممکن است در غیر این صورت آن را نبینند.

از کارت ویزیت برای تبلیغات آفلاین استفاده کنید

کارت ویزیت‌های قدیمی گوگل به‌هیچ‌وجه مرحوم و مدفون نشده‌اند. توزیع کارت ویزیت‌هایی که جزئیات آدرس سایتتان روی آن‌ها چاپ‌شده است در موقعیت‌های مختلف جهت جذب مشتریان احتمالی به سایتتان، یکی از به‌صرفه‌ترین استراتژی‌های بازاریابی آنلاین است.

از نمایشگاه‌های تجاری بازدید کنید

نمایشگاه‌ها راهی عالی برای تبلیغ برندتان، ساخت شبکه و جذب مشتریان احتمالی هستند. از نمایشگاه‌ها به‌عنوان راهی برای پخش آگهی و کارت ویزیت‌هایی که جزئیات وب‌سایتتان را دارند استفاده کنید.

از بازاریابی اثرگذار برای جذب ترافیک استفاده کنید

بازاریابی اثرگذار که در آن یک شخص اثرگذار در جایگاه خودتان با تعداد زیادی دنبال کننده به‌عمد برند، محصول یا خدمات شمارا تبلیغ می‌کند، راهی اثبات‌شده برای کسب‌وکارها جهت جذب افراد به وب‌سایتشان است.

آدرس وبتان را روی یونیفرمهای برند دار درج کنید

اگر کسب‌وکارتان نیازمند یونیفرم های برند دار است، با درج کردن آدرس وب‌سایتتان روی پیراهن‌ها و کت‌های برند دار، از یونیفرم کارکنان نهایت بهره را ببرید.

و بساییتان را مناسب موبایل طراحی کنید

بازدید

میزان بی‌سابقه‌ای از ترافیک دیجیتال این روزها از دستگاه‌های موبایل می‌آید. با طراحی مناسب موبایل وب‌سایتتان مطمئن شوید که از طریق گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها قابل رهیابی است.

در وب‌سایت‌های دیگر بلاگ مهمان منتشر کنید

به‌جای محدود کردن بلاگ های جدید به سایت خودتان، آن‌ها را به‌عنوان بلاگ های مهمان در سایت‌های دیگر منتشر کنید. وجود لینک و بساییتان در سایت‌های معتبر با حق دامنه‌ی بالا راهی عالی برای افزایش سئو و ترافیک ارگانیک سایتتان است.

از دیگران دعوت کنید که در سایتتان بلاگ مهمان منتشر کنند

دعوت از دیگران برای منتشر کردن مقالات باکیفیت و گیرا در وب‌سایتتان که عاری از لینک‌های اسپم باشند، راهی عالی برای افزایش ترافیک سایت است، چراکه نویسندگان بلاگ مهمان احتمالاً محتوا را به اشتراک می‌گذارند و با برند شما رابطه‌ای دوستانه برقرار می‌کنند.

در LinkedIn Pulse محتوا منتشر کنید

همان‌طور که لری کیم مؤسس WordStream و مدیر اجرایی MobileMonkey اشاره می‌کند ” لینکداین پالس راهی بی‌نظیر برای عرضه‌ی بهترین محتوایتان به مخاطبانی بیشتر است”. با انتشار محتوای منحصربه‌فرد و گیرا در لینکداین پلاس به سایتتان ترافیک جذب کنید.

جزئیات وب‌سایتتان را روی پنجره‌های دفتر یا فروشگاهتان نمایش دهید

با نشان دادن آدرس وبتان روی پنجره، آن را به کسانی که از کنار دفتر یا فروشگاهتان رد می‌شوند تبلیغ کنید – تاکتیک بازاریابی بسیار ساده و مقرون‌به‌صرفه.

از برچسب ماشین برای تبلیغ آدرستان استفاده کنید

با چسباندن لوگوی کسب‌وکار و آدرس وب‌سایتتان روی وسیله‌ی نقلیه‌تان مطمئن شوید که به‌عنوان وسیله‌ای تبلیغاتی در مقابل هر رهگذری عمل می‌کند.

در رسانه‌های چاپی تبلیغ کنید

درحالی‌که 17 درصد از کسب‌وکارهای کوچک هنوز هم مرتباً در روزنامه‌ها تبلیغ می‌کنند، تبلیغات چاپی به‌هیچ‌وجه منسوخ نشده است. از امثال روزنامه‌ها و مجلات برای تبلیغ کسب‌وکارتان استفاده کنید و جزئیات وب‌سایتتان را درج کنید تا خوانندگان را به بازدید از آن تشویق کنید.

از کمپین‌های پست مستقیم استفاده کنید

قرار دادن مطالب تبلیغاتی روی میزهای قهوه‌خوری اتاق‌های انتظار و ارسال آن‌ها در جعبه‌ی نامه‌هایی که شامل آدرس وب‌سایتتان است می‌تواند راهی بسیار موفقیت‌آمیز برای جذب مشتریان احتمالی به وب‌سایت باشد.

مصاحبه‌هایی با رهبران فکری در وب‌سایتتان منتشر کنید

انتشار مصاحبه یا اظهار نظراتی از چهره‌های شاخص کسب‌وکارتان می‌تواند راهی عالی برای تشویق مردم به مراجعه به وب‌سایتتان و افزایش اعتبار آن باشد.

برای سایت‌های دیگر مصاحبه شوید

به همین صورت، چرا شروع به مصاحبه کردن به‌عنوان رهبر فکری در صنعت خودتان برای کمک به افزایش اعتبار و حضور آنلاین و جذب افراد به وب‌سایتتان نکنید؟

در رویدادهای شبکه‌سازی شرکت کنید

شبکه‌سازی مزایای بسیاری برای کسب‌وکارهای کوچک دارد، ازجمله فرصتی برای تبلیغ وب‌سایتتان به مخاطبان مناسب.

لینک‌های داخلی به وب‌سایتتان جایگذاری کنید

هنگام انتشار محتوا در وب‌سایتتان، از لینک‌های داخلی معتبر و مرتبط در محتوا  استفاده کنید تا به افزایش سئو کمک کنید و محتوا را به تجربه‌ای مفیدتر برای خواننده تبدیل کنید که یک ویژگی کلیدی در افزایش ترافیک وب‌سایت است.

تحقیقات مبتکرانه در وب‌سایتتان منتشر کنید

تحقیق مبتکرانه به جذب ترافیک به وب‌سایت کمک می‌کند، پس سعی کنید به تحقیقاتی دست پیدا کنید که جای دیگری در دسترس نیستند، چه سمینارهای مبتنی بر وب باشد، چه اوراق سفید و چه دستورالعمل.

محتوای موجود را تعدیل کنید

آیا محتوای موجود در وب‌سایتتان نمره‌ی قبولی را درزمینه‌ی خوانا و گیرا بودن برای بازدیدکنندگان دریافت می‌کند؟ تنظیم محتوای وب‌سایتتان برای اینکه گیراتر و تبلیغاتی (اما نه اسپمی) باشد و کلمات کلیدی مرتبط پراکنده‌ای داشته باشد، راهی اثرگذار برای کمک به افزایش ترافیک سایتتان است.

در رادیو تبلیغ کنید

بازدید

تبلیغ در ایستگاه‌های رادیویی محلی راهی اثرگذار برای تبلیغ وب‌سایتتان برای مخاطبان محلی است.

بلاگ های قدیمی را اصلاح کنید

دادن جانی دوباره به بلاگ های قدیمی با مرتبط کردن آن‌ها به مسائل روز و به مخاطبان موردنظرتان می‌تواند راهی ساده و مقرون‌به‌صرفه برای بهبود سئو و افزایش ترافیک سایتتان باشد.

از یوتیوب برای تبلیغ سایتتان استفاده کنید

یوتیوب به‌صورت سایت اجتماعی مورداحترامی برای کسب‌وکارهای کوچک درآمده است. ویدئوهای خلاقانه در یوتیوب پست کنید تا مردم را به مشترک شدن در کانالتان تشویق کنید.  فراموش نکنید که آدرس وب‌سایتتان را قرار دهید تا آن را به مخاطبان یوتیوب تبلیغ کنید.

آژانس تولید و بصری سازی محتوای نگار

با ما تماس بگیرید…

مدیر: info@negar-ad.com 

روابط عمومی: negar.ad.2017@gmail.com

شماره تماس: 09109783374

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
درباره najafi

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبدخرید